Telefon: (216) 312 3062

Velis Bilişim

Projelerimiz

Projelerimiz

Mobilyanbizden.com

12 Mart 2012 tarihinde yayın hayatına başlayan Mobilyanbizden.com fikri oluşumu, nihayi mobilya tüketicisini mobilya mağazalarıyla, mobilya mağazalarının da mobilya üreticiyle bir çatı altında buluşturma düşüncesiyle hazırlanıp geliştirilen özel bir projedir.

İşletmeciliğini yeni dünya düzeni içerisinde hızlı değişimi, internet teknolojilerini ve sosyal medyayı sürecin tartışmasız bir numaralı aktör yapmıştır. Bizlerde bu yeni dünya işletmeciği içerisinde mobilya sektörü olarak bir güç birliği oluşturma çabası içerisindeyiz.

Velis Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri olarak sadece iş ortaklarımızın yazılımsal çözümler değil aynı zamanda sektörü detaylı ve etkin bir şekilde takip ederek üretici firmalarımız ve mobilya bayilerimizin arasında bir köprü vazsifesi kurarak yeni iş ortaklıkları ve yeni pazarlar oluşturmaktayız.

Firmanızın kurumsal anlamda düşük maliyetler ile Türkiye genelinde satış ve pazarlama yapmanıza olanak sağlayan, firmanızın internet üzerinde bulunabilirliğini en üst seviyeye çıkararak, firmanızın marka değerini arttıran önemli bir projedir.

Proje kapsamında sisteme dahil olan mobilya bayilerinin öncelikle hizmet verdiği il ve ilçelerde interaktif olarak satış, reklam ve tanıtım faaliyetlerinin üst düzeyde tutulması hedeflenmektedir. Mobilyanbizden.com üzerinden gelen siparişler, gelen siparişin il ve ilçesine bağlı olarak bayimiz olarak hizmet veren firmalara otomatik olarak yönlendirilmektedir.

Yeni Nesıl Mobilya Mağazacılığı

Gelişen teknoloji ve gelişen sosyoekonomik kültürün gelişmesi ile birlikte, 2001 senesi ile hızlı bir şekilde ivme kazanan elektronik ticaret (e-ticaret) firma ve kurumların ürün ve hizmetlerinin sadece faaliyet göstermiş oldukları bölgelerde değil aynı zamanda ulusal pazarda ürün ve hizmet ağının genişlemesine olanak sağlamıştır.

Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği (ETİD) tarafından hazırlanan Türkiye’de online alışveriş rakamları ve istatistikleri çalışmasında e-ticaretin son yıllarda gösterdiği gelişime yer verilmiş. Türk e-ticaret hacminin 2012 yılında önceki yıla kıyasla gösterdiği yüzde 35’lik büyümeyi hatırlatan ETİD, 2015 yılı için hedef olarak 62 milyar TL’yi işaret ediyor. Bu rakam 2012 yılındaki 31 milyar TL’nin neredeyse iki katı kadardır.

Bir web sitesinemi ihtiyacınız var ? Teklif iste

İletişim
  • Adres: Ataevler Mah. İsmetpaşa Cad. No:23/F Kartepe/KOCAELİ
  • Email: info@velisbilisim.com
  • Pazartesi - Cuma: 09:00 - 19:00
    Cumartesi - Pazar: 12:00 - 19:00
Hızlı iletişim

© 2015 3E Şirketler Grubu Tüm hakları saklıdır