Telefon: (216) 312 3062

Teslimat ve İade şartları

Velis Bilişim >

Teslimat ve İade şartları

www.velisvilisim.com web sitesindeki tüm ürünlerin teslimat süreleri ürünlerin ilgili sayfalarında belirtilmiştir ve genelde 1 gündür. Tüm ürünler Velis Bilişim garantisi altındadır. Ürünlerin garanti süresi genel olarak 2 yıldır. Bazı istisnalı ürünler ürün bilgileri bölümünde açık ve net olarak belirtilmektedir. Bu süre zarfı içerisinde ürünleriniz tamir ve bakım garantisi altındadır. Bununla birlikte www.velisvilisim.com, satın aldığınız ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz için gerekli olan desteği sağlamak amacıyla her zaman yanınızdadır. Tamir ve/veya bakım olacak ürününüzü müşteri hizmetlerinden irtibata geçerek yaptırabilirsiniz.

www.velisvilisim.com e-ticaret altyapısı ile sağlanan bu siteden satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için www.velisvilisim.com dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, yazılım ayarlama, onarma vb. işlemleri yapmamaları gerekmektedir. Üzerinde değişiklik ya da tahribat yapılan ürünler ile müşterinin kusuru sebebi ile saklama koşullarından dolayı veya kullanıcı hatalarından dolayı bozulan ürünler garanti kapsamı dışında tutulacaktır.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. www.velisvilisim.com sipariş yetkilisine müşteri hizmetleri iletişim formu'nu kullanarak ya da 216 312 3062 numaralı telefondan arayarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapıldıktan sonra siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır.

Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini ve internet sitemizden talep etmiş olduğunuz ürünün tarafınıza tam ve sorunsuz olarak teslim edilmiş olduğunu kabul etmiş olursunuz.

Velis Bilişim tarafından sunulan yazılım hizmetlerini satın almanız durumunda, ürün kurulum ve teslimatı hakkında sipariş formunda vermiş olduğunuz e-mail ve telefon ile bildirimler yapılavak, yazılımsal ürünleri teslim aldığınıza dair gerekli onay ve bilgi maili tarafınıza gönderilecektir.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için müşteri hizmetleri iletişim formunu kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Danışmanlık hizmetleri

Kurumsal düzeyde interaktif medya danışmanlık hizmetleri.

detaylar

Web yazılım

Hayal gücünün sonsuz derinliğinde kurumsal tasarımlar.

detaylar

Web tasarım

Hayal gücünün sonsuz derinliğinde kurumsal tasarımlar.

detaylar

E-ticaret hizmetleri

Ürün ve hizmetlerinizi dünya pazarına açmanızda sınırsız seçenek sunuyoruz.

detaylar

Mobil uygulama

Kurumsal mobil uygulama geliştirme hizmetleri.

detaylar

S.E.O.

Kurumsal markalar için özel seo hizmetleri.

detaylar

Bir web sitesinemi ihtiyacınız var ? Teklif iste

İletişim
  • Adres: Ataevler Mah. İsmetpaşa Cad. No:23/F Kartepe/KOCAELİ
  • Email: info@velisbilisim.com
  • Pazartesi - Cuma: 09:00 - 19:00
    Cumartesi - Pazar: 12:00 - 19:00
Hızlı iletişim

© 2015 3E Şirketler Grubu Tüm hakları saklıdır